fbpx

Під час реабілітації у госпіталі на Рівненщині чоловік написав вісім картин

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Під час реабілітації у госпіталі на Рівненщині Руслан Кондратюк відкрив у собі хист до малювання.

Руслан Кондратюк, 33-річний військовослужбовець 68-ї Єгерської бригади імені Олекси Довбуша, розпочав свою історію війни та боротьби 9 років тому. Ще 29 січня 2014 року він підписав контракт із ЗСУ. А весною почалася антитерористична операція. Служити пішов солдатом, пізніше став головним старшиною Батальйону зв’язку. З початком повномасштабного вторгнення боєць знову став на захист рідної землі – торік 24 лютого пішов добровольцем.

«Рішення прийняв відразу. Пропонували повернутися до оперативного командування, але я для себе вирішив іти до бойового угруповання. Бригада наша була новоствореною і тому повністю складалася з мобілізованих. Ми з побратимами тримали фронт на Донецькому напрямку біля міста Вугледар», – розповів військовий.

Нині Руслан знаходиться на лікуванні в госпіталі на Рівненщині. Поранення військовий отримав внаслідок обстрілу «Градами». Його врятував бронежилет і вчасна евакуація. Під час реабілітації на Рівненщині чоловік відкрив у собі хист до малювання – вже написав 8 картин.

«Не можу сидіти, склавши руки. До війни я грав на акордеоні, гітарі, клавішних інструментах. Найбільше ж мені подобається парашутний спорт. Маю на рахунку майже 60 стрибків. Але це – маленький результат у порівнянні з дружиною Ольгою. У неї їх майже 200. Ольга – це найбільша підтримка. Вона повністю поділяє моє рішення воювати за Україну. Ми мріємо про тихе і спокійне життя. Про те, як кожного дня будемо повертатися додому і бачити дітей», – ділиться Руслан Кондратюк.

Тетяна ПАНАСЮК

Читайте також: