fbpx
золота зірка

Орденами «Золота Зірка» нагороджені два Герої з Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Ордени «Золота Зірка» Володимир Зеленський вручив особисто родичам загиблих Героїв — Назара Небожинського та Фареса Недаля Аль Шамі.

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв. Про це повідомляється на сайті Президента України.

Найвищої державної нагороди удостоєні:

Старший лейтенант Фарес Недаль Аль Шамі. Підрозділ, який він очолював, проводив ударно-штурмові дії зі звільнення Бучі та Гостомеля. Старший лейтенант особисто знищив три БМД російських загарбників. Виконував бойові завдання з деблокування Харкова. 12 травня 2022 року під час нападу ДРГ загинув у бою.

 29 вересня 2023 року Аль Шамі Фаресу Недалю присвоєно звання Герой України посмертно! У квітні цього року йому виповнилося б 30…

До 16 років Фарес жив у Йорданії. Україну він навчився любити без умов і свідомо обрав професію захисника Вітчизни. Тому й пішов ще у 2014-му її захищати.

Назар Небожинський

Молодший сержант Назар Небожинський. 30 березня 2022 року під час штурмових дій на Чернігівщині потрапив у ворожу засідку трьох броньованих машин піхоти. Назар Небожинський прикривав своєю бойовою машиною піхотні підрозділи та знищив усі три російські БМП разом з екіпажами. Завдяки цьому молодший сержант урятував увесь особовий склад, однак сам загинув від останнього пострілу.

Володимиру Якимовичу — батьку Назара досі важко говорити про сина в минулому часі. Він розповів:

– БМП, яку підбили в Новій Басані, відремонтували і вже через два місяці машина знову пішла в бій. Механік-водій БМП, 20-річний Себастьян Георгіу, загинув пізніше. Ховали його 23 січня 2023 року. Дата співпала з днем народження Назара.

Читайте також: