Окупанти можуть перекинути ДРГ з Білорусі, щоб відтягнути частину українських військ

Діліться корисною інформацією з друзями:

З території Білорусі можуть перекинути на Волинь диверсійно-розвідувальні групи. Так окупанти хочуть відволікти та відтягнути українські війська.

Про це написав радник голови Міністерства внутрішніх справ України Віктор Андрусів у своєму телеграмі повідомляє  сайт 24. Він наголошує, що така загроза існує. Тому усім мешканцям потрібно бути пильними.

Упродовж останніх тижнів в Міністерстві внутрішніх справ не зауважували активності диверсійно-розвідувальних груп. Однак зараз є інформацію про таку загрозу з Білорусі. Вони можуть увійти на територію Волинської області.

У такий спосіб противник хоче відтягнути частину українських військ, щоб їх не залучили на більш напружених напрямках – на Сході або Півдні.

За останні тижні ми не помічали активності диверсійно-розвідувальних груп. Однак спостерігаємо такі наміри з території Білорусі. Є загроза того, що ці групи будуть перекидатися саме звідти на територію Волинської області, – зазначив Віктор андрусів.

Радник міністра МВС пояснив, чому окупанти можуть обрати саме Волинську область. адже на звільнених територіях значно важко непомітно перекинути ДРГ: там багато блокпостів, поліції та й громадяни стали значно уважнішими після пережитої окупації.