fbpx
Кількість загиблих в Одесі збільшилась

На Рівненщину назавжди повернулися два захисники України

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщину назавжди повернулися два мужніх захисники України: Анатолій Саврай зі Здолбунівщини та Микола Власюк із Сарненщини.

У Здолбунівській громаді віддали останню шану воїну ЗСУ Анатолію Савраю. Захисник народився у Глинську. Закінчив місцеву школу, у Квасилівському ПТУ здобув спеціальність «слюсар-налагоджувальник ЧПУ». Потім була строкова служба в армії, після повернення з якої – навчання у Школі транспортної міліції у м. Львів. Анатолій працював у транспортній поліції станції Здолбунів, згодом – в охоронній фірмі. Після повномасштабного вторгнення у березні 2022 року військовослужбовець пішов захищати України. 17 січня цього року старший сержант Анатолій Саврай помер внаслідок серцевого нападу. Йому був 51 рік… 

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

На Сарненщині провели в останню дорогу захисника України  Миколу Власюка. Він проживав у Дубках Сарненської громади. 10 жовтня 2023 року був призваний до лав Збройних Сил України, проходив службу в 60-й окремій механізованій Інгулецькій бригаді на посаді командира бойової машини. 13 січня цього року під час виконання бойового завдання на Харківщині воїн загинув. У Героя залишились дружина, син і донька.

Вічна та світла пам’ять Героям!

Читайте також: Запорізька АЕС знову замінована росіянами

  • Виставка «Новий образ України» відкриється у Рівному
    До Дня Хрещення України та Дня Української Державності, який відзначатимемо 15 липня, в Рівненському Обласному Краєзнавчому Музеї відкриється виставка під назвою “Новий образ України”. До експозиції увійшли сучасні ікони, автором яких є Олександр Левчук – священник Православної Церкви України.