fbpx
Знак "Укриття"

На Рівненщині посилюватимуть систему захисних споруд цивільного населення

Діліться інформацією з друзями:

15% захисних споруд цивільного захисту на Рівненщині визнали непридатними до використання. При цьому ще до 1% укриттів не забезпечено безперешкодний доступ. Цьогоріч систему споруд захисту цивільного населення посилюватимуть.

Про це йшлося під час робочої наради під керівництвом першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна із заступниками голів РДА, профільним департаментом ОДА та представниками ДСНС області.

На нараді в Рівненській ОДА.

«Координуватимемо наші дії із надзвичайниками та громадами Рівненщини. Адже вдосконалення системи цивільного захисту потребує спільних зусиль. Наразі триває будівництво 5 нових укриттів у закладах освіти. Ще у чотирьох проводиться реконструкція і капітальний ремонт», – зазначив Сергій Подолін.

В області до фонду захисних споруд цивільного захисту входить 2255 об’єктів. Серед них: 129 сховищ та 1556 протирадіаційних укриттів, 6 споруд подвійного призначення із властивостями протирадіаційного укриття та 564 найпростіших укриттів.

«Кожен мешканець області повинен мати можливість почути сигнал повітряної тривоги – це стосується роботи системи оповіщення. А також мати безперешкодний доступ до найближчого укриття і перебувати там в нормальних, комфортних умовах», – пояснив директор Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я РівнеОДА Олег Вівсянник.

Під час наради також обговорили стан механізму централізованого оповіщення та функціонування Пунктів незламності в регіоні.

Нагадаємо, у 12 громадах області вже підготували проєкти щодо закупівлі автоматизованих систем оповіщення. Крім цього, обговорюють й впровадження новітніх засобів оповіщення у найбільших за кількістю населення містах – Рівному та Вараші.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Поліція розслідує смерть жінки в стоматкабінеті в Здолбунові