fbpx
На фронті загинув актор рівненського театру

На Донеччині загинув актор рівненського театру

Діліться інформацією з друзями:

22 січня 2024 року в боях під Михайлівкою Донецької області загинув рівненський актор Володимир Федінчук. Ще місяць тому він одягав костюм і йшов на сцену…

Про це повідомили на сторінці Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр

А потім вбрав однострій і пішов на фронт. Не у штаб, не в учебку. Не туди, де сухо і тепло. На нуль… Він не вмів інакше. Не вмів “у півноги”… …Ні в житті Ні на сцені Ні на війні. – йдеться в повідомленні.

Керівник театру Володимир Петрів написав, що Володимир Фединчук дограв 2023 рік, а вже 2024 зустрів “на нулі”. Актор писав, що знаєш запах бою, що понад тиждень не вилазив з окопу, що бачив, як побратимів посікло осколками, а потім сам відчув біль в скаліченій руці.

Мудрий не по роках і тільки за правду.
Щирий і відвертий.
Люблячий і дбайливий чоловік. А ще закоханий в життя, театр і Україну.
Поцілований Богом талановитий актор з блискучим творчим майбутнім.
“Якщо не я, то хто?”, сказав ТИ
і став на захист Батьківщини. – написав Петрів

За інформацією, опублікованою на сайті обласного драмтеатру, Володимир Федінчук у 2012 році закінчив  Теребовлянське вище училище культури,  у 2015  — Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю “Театральне мистецтво”.  З 2011 працював у Коломийському обласному академічному українському драматичному театру. У Рівненському театрі — з 2016 року. Зіграв у виставах “Калігула”, “Маруся Чурай”, “Моя чарівна леді”, “Енеїда” та інших.

Тепер ми маємо ще одного Янгола Охоронця на небесах і незагоювану рану у наших серцях. А ще питання без відповіді “Чому?” Володю, відмовляємось вірити… – написали на сторінці у Фейсбук рівненського драмтеатру.