Кулеба: деякі країни пропонували Україні не чинити опору росії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, які ноземні лідери пропонували Україні не чинити опір агресії рф.

Про це пише “ТСН” з посиланням на статтю Дмитра Кулеби для Foreign Affairs.

З такими пропозиціями виступали деякі керівники в африканських, арабських та азіатських державах. Вони обережно пропонували Україні припинити опір, аби запобігти продовольчій кризі.

“Нереально припустити, що Україна пожертвує своїм народом, територією та суверенітетом в обмін на номінальний мир, і ці нещодавні заклики до компромісу є лише побічним продуктом зростаючої втоми.  Деякі з них почали наші розмови, підтвердивши свою підтримку нашої справи, перш ніж зробити жорсткий поворот, ввічливо пропонуючи нам просто припинити опір. Це неймовірна пропозиція, але їхнє міркування просте: вони хочуть, щоб зерно не було в пастці в наших портах внаслідок військово-морської блокади росії, і вони готові пожертвувати українською незалежністю, щоб отримати його”, — написав Кулеба.

Інші політики, які пропонували поступки, висловлювали занепокоєння з приводу подібних спровокованих Росією економічних криз, включаючи зростання інфляції та цін на енергоносії.

“Але хоча зростання цін на продукти харчування та енергоносії є серйозною проблемою, поступатися москві не є рішенням — і не лише через те, що це означатиме для українців. росія — реваншистська країна, яка прагне переробити весь світ силою.  Здобувши перемогу, путін отримає сміливість розпочати ще більше заворушень і створити ще більше катастроф у світі, що розвивається”, — наголошує міністр.