fbpx

«Фонд Віктора Шакирзяна» передав ЗСУ черговий автомобіль швидкої допомоги

Цей спеціалізований автомобіль, обладнаний усім необхідним для екстреної евакуації поранених українських військових уже від завтра допомагатиме рятувати життя українських воїнів на лінії фронту, придбаний коштом благодійної організації «Фонд Віктора Шакирзяна», він пройшов повне технічне обслуговування та переобладнаний і пофарбований відповідно до побажань бійців одного із загонів спеціального призначення.

Самі військові кажуть, що у бою відіграє визначальну роль кожна секунда, а при наданні першої допомоги пораненим втрачена секунда іноді може коштувати життя, тож за спеціалізований автомобіль швидкої допомоги надзвичайно вдячні, адже при транспортуванні поранених до госпіталю, медичну допомогу можна надавати просто таки дорогою в автомобілі, а це значно збільшує шанси зберегти життя бійців.

Передача авто.

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян каже, загалом волонтерами громадської організації Рівне Разом і благодійним фондом його імені, загалом передано уже кілька десятків автомобілів для ЗСУ, в тому числі й кілька карет швидкої допомоги. Ці автомобілі військові потребують найбільше, адже в першу чергу українські воїни турбуються про життя поранених бойових побратимів.

«Це автомобіль екстреної швидкої допомоги, який був придбаний коштом нашого благодійного фонду закордоном спеціально для військових, цього року це вже четвертий такий автомобіль, який ми передаємо для потреб різних підрозділів Збройних Сил України і будемо продовжувати цю роботу у майбутньому, адже потреба в них неймовірно висока. Автомобіль дозволяє швидко поїхати і забрати пораненого, а у разі необхідності оперативно доставити його до госпіталю. Скільки ми вже співпрацюємо з військовими, постійно ця потреба актуальна, адже йдеться про життя наших воїнів, іноді навіть з першого погляду незначне поранення без кваліфікованої допомоги може бути фатальним, а автомобіль швидкої допомоги дозволяє відразу надавати допомогу просто дорогою до лікарні, а це збільшує шанси врятувати їх життя. Я думаю, що це важливо для наших спецпризначенців, під час виконання бойових задач.»

Межа між життям і смертю на війні — іноді питання кількох втрачених секунд. Як стверджує статистика, отримана протягом години перша лікарська та первинна хірургічна допомога збільшує шанси зберегти життя наших Героїв.

Читайте також: МОЗ затвердило етику спілкування лікарів з батьками про діагноз дитини