fbpx
Дошку пам’яті загиблому Герою відкрили в Рівненському ліцеї

Дошку пам’яті загиблому Герою відкрили в Рівненському ліцеї

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 24 травня, на фасаді Рівненського ліцею №8 відкрили дошку пам’яті випускнику закладу Олегу Ільїну, який віддав своє життя у боротьбі з ворогом.

Олег народився 21 лютого 1982 року в місті Рівне. Після здобуття середньої освіти, продовжив навчання у Рівненському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі. Життєві обставини склалися так, що у 2012 році переїхав жити в с. Весняне тоді Корецького району.

З 2016 року за контрактом служив у лавах Збройних Сил України. У 2018 році одружився, разом із дружиною виховували троє дівчаток.

На жаль, 29-30 березня 2022 року виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку Олег отримав поранення від ракетно-бомбового удару та потрапив до лікарні. Олег Ільїн помер 17 червня 2022 року у військовому шпиталі від отриманих поранень.

Наш обов’язок зберігати пам’ять про наших Героїв, адже своїми життями вони закрили шлях ворогу, який прийшов на нашу землю.

Вічна пам’ять і шана Герою України!

Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти у Рівненській громаді відбувається відповідно до програми “Рівне – місто Героїв”.

*Реалізовано за кошти платників податків

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: На майдані Незалежності у Рівному попрощалися із 33-річним земляком