fbpx
17 червня у Рівному проведуть в останню земну дорогу загиблого Воїна

17 червня у Рівному проведуть в останню земну дорогу загиблого Воїна

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному віддадуть останню шану захиснику України, квасилівчанину Андрію Чижмарю, який ніс службу на Донецькому напрямку…

Андрій Чижмар народився 4 вересня 1978 року в селі Копани Дубенського району.

Закінчив Мирогощанську школу, потім Харківську академію залізничного транспорту в 2000 році. До 2011 року працював за спеціальністю на залізничному транспорті. Пройшов шлях від простого робітника до керівних посад, був головним інженером вокзалу станції Рівне, начальником станції Рівне, начальником технічного відділу Рівненської дирекції залізничних перевезень. Потім працював на підприємствах ПрАТ “РІВНЕАЗОТ”, ТОВ “Мелагрейн”, ВПК Україна. На початку повномасштабного вторгнення відразу звернувся у військкомат та чекав на повістку…

Старшому сину Ярославу, якому 21 рік, батько сказав, що він тепер лишається за головного в сім’ї, тож повинен подбати про рідних та молодшого брата – 15-річного Станіслава.

З 16 серпня 2023 Андрій ніс військову службу на Сіверському напрямку Донецької області.

Відданий справі, обов’язку та Батьківщині, він робив усе, аби його родина почувалася у безпеці, аби на рідну Рівненщину не прийшов ворог, а синам ніколи не довелося брати до рук зброю.

На жаль, 45-річний Андрій Чижмар помер після важких травм 3 червня 2024 року.

Прощання відбудеться завтра, 17 червня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його у рідному селі Копани (Ульбарів) Дубенського району.

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Бойовий медик з Рівного рік носив у тілі осколок