fbpx

22 ветеранів війни з Рівненщини навчаються нової професії

Серед них – 20 учасників бойових дій та двоє людей з інвалідністю. Це експериментальний проєкт, який реалізують у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сьогодні вісім ветеранів вже завершили навчання, усі вони отримали нову спеціальність – водії категорії СЕ та В. Ще 14 продовжують навчання, серед них двоє людей, які опановують професію керування дронами. Також ще 13 осіб подали заявки та чекають на початок навчання.

“Багато демобілізованих військових обирають професії, пов’язані з водійською діяльністю, – говорить куратор групи Олена Резун. – Вони влаштовуються працювати таксистами чи водіями вантажівок. Крок за кроком, з опануванням нових категорій та навичок, вони будуватимуть не лише кар’єру водія, а й успішну і стабільну майбутню дорогу в цивільному житті”.

Ветеранка закінчила навчання.

Метою проєкту є підтримання конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці.

Опанувати можна майже сотню робітничих професій на вибір. Термін – до пів року. За потреби, учасникам навчання компенсуватимуться витрати на медичний огляд та проїзд, забезпечуватимуть проживанням.

Джерело: Департамент соціальної політики Рівненської ОДА

Читайте також: Рівне є одним з головних претендентів на проведення тренувальних зборів української ветеранської збірної