fbpx
Похорон Максима Кривцова.

12 січня Рівненщина попрощалася із поетом-воїном Максимом «Далі» Кривцовим

Діліться інформацією з друзями:

Поет, фотограф, учасник Революції Гідності, воїн. Автор збірки «Вірші з бійниці», що вийшла друком у грудні 2023 року й увійшла до переліку найкращих українських книжок-2023 за версію Українського ПЕН. Його поезія звучала у межах проєкту «День, якого не повинно бути» на радіо «Промінь». Його вірш «Жовтий скотч» у виконанні гурту «Юркеш» став саундтреком до фільму «Наші котики».

Максим Кривцов народився 22 січня 1990 року у Рівному. Навчався у місцевих школах № 23 та №28, в економіко-технологічному коледжі НУВГП. Закінчив Київський національний університет технологій і дизайну.

Максим Кривцов.

Максим – активний учасник Революції Гідності. Ще 2014-го він вступив до лав Добровольчого українського корпусу, згодом підписав контракт із Бригадою легкої піхоти Національної гвардії, у складі якої воював в АТО у Пісках та під Авдіївкою на Донеччині.

Після служби працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО й ООС «Veteran Hub», був ментором дитячого табору «Строкаті Єноти». Максим дуже любив роботу з дітьми, і ця любов була взаємною, адже був для них не лише наставником, а й близьким другом. Ще він займався порятунком тварин. Один із його улюбленців – рудий кіт – жив разом із ним у бліндажі.

З початком повномасштабного вторгнення молодший сержант Максим Кривцов у перший день став знову до війська. Він служив кулеметником 3-го окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго.

Писати вірші Максим почав ще підлітком. Він подавався на різноманітні літературні конкурси, виступав на літсценах мистецьких фестивалів. Його поезії виходили в антології військових і волонтерів «Там, де вдома», в інших літературних збірках.

«Ми всі пішли на Схід, бо хто, якщо не ми», – писав поет-воїн.

Похорон Максима Кривцова.

Поет був переконаний, що наше сильне й талановите молоде покоління рухатиме Україну вперед, «варто лише перемогти».

Також Максим почав писати роман, але закінчити не встиг.

7 січня 33-річний Герой загинув на Харківщині під час артилерійського обстрілу. Загинув і його рудий кіт…

11 січня з Максимом Кривцовим прощалися у Києві в Михайлівському Золотоверхому соборі, на столичному майдані Незалежності.

Сьогодні рівняни, бойові побратими прийшли на головний майдан обласного центру, щоб віддати шану загиблому у російсько-українській війні землякові, поету, воїну…

Не забудемо…

Джерело: Рівненська ОВА

Читайте також: Двох загиблих Захисників зустріли на Рівненщині