Вісім резервних ОСББ Рівного отримали свій шанс

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Пов’язана з пандемією коронавірусу економічна криза не оминула й об’єднання співвласників, які зіткнулися з нездоланними викликами. Відтак, чимало ОСББ змушені були відкласти плани до кращих часів. А от як складається ситуація з реалізацією відібраних для участі у Муніципальній програмі сталого розвитку проєктів?

Про це журналістові «7 днів» розповів заступник міського голови Рівного Сергій ВАСИЛЬЧУК:

– Не раз доводилося чути нарікання на складний рік. Він справді для всіх нас виявився надзвичайно важким. Не стали винятком ні місто в цілому, ні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків у тому числі.

Так, скажімо, за сім місяців 2020 року недовиконання бюджету Рівного становить 73,3 мільйона гривень. Тому, зрозуміло, не буде реальної можливості сповна профінансувати всі затверджені міські програми. Це – з одного боку. А з іншого відчутно знизився рівень добробуту людей, оскільки через карантин багато хто втратив у заробітках, а дехто – взагалі роботу.Тому маємо більше, ніж у попередні роки, відмов на участь у «муніципалці», бо деякі ОСББ не можуть зібрати суми свого внеску в реалізацію задекларованих планів. Відтак із 78 об’єднань співвласників, проєкти яких ми затвердили на Дорадчому комітеті, 11 відмовилися від участі у муніципальній програмі. Ми зв’язалися з тими ОСББ, які стояли у резерві, з пропозицією, аби визначилися: чи встигнуть вони зібрати кошти, чи готові пройти процедуру відбору через Прозоро і почати працювати? Відгукнулося вісім об’єднань. Отож у п’ятницю на Дорадчому комітеті будемо приймати рішення щодо подальшої долі цих проєктів, 2 з яких стосуються ремонту інженерних мереж і 6 – заміни і модернізації ліфтів.

Записав Василь БУСЬКО

Постійно бути в курсі новин вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: