fbpx

Ветерани війни у Рівному мають поновити документи

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ветерани війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, особи, на яких поширюється дія Закону України «Про жертви нацистських переслідувань» та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в Департаменті соцполітики Рівненської міськради для отримання послуг з санаторно-курортного лікування, мають поновити документи.

Особи з названих категорій, які не отримували санаторно-курортного лікування впродовж більш як трьох останніх років, обов’язково мають поновити медичну довідку форми 070/о (документ видається сімейним лікарем і має бути затверджений ЛКК).Чинним законодавством передбачено, що в разі непоновлення особою зазначеної довідки протягом трьох років з дати її видачі вона знімається з обліку на отримання послуг із санаторно-курортного лікування.

Ветерани Рівненщини можуть отримати кошти на бізнес

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Тобто особи з числа вказаної категорії, які стали на облік для отримання послуг з санаторно-курортного лікування в термін до 1 січня 2020 року та не були забезпечені послугами на даний час, до 15 лютого 2023 року мають звернутись до сектора з питань оздоровлення (м. Рівне, вул. Соборна, 12, каб. 8) для поновлення медичної довідки форми 070/о.

Телефони для довідок: (067) 117 06 94, (097) 425 84 61.

Дмитро ДЯКЕВИЧ, завідувач сектора з питань оздоровлення