Ветерани Рівненщини можуть отримати кошти на бізнес

Як ветеранам та їхнім родинам отримати 20 тисяч гривень на бізнес.

Український фонд ветеранів підтримує бізнес захисників. Якщо ви є ветераном, ветераном, дружиною, чоловіком, батьком, матір’ю, дитиною (в тому числі усиновленою) ветерана, маєте статус ВПО, ФОП або є самозайнятими особами, ви можете отримати відшкодування у розмірі 20 000 грн на товари та обладнання для ведення власного бізнесу.

Як приєднатися до програми?

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Подайте документи на сайті УВФ у розділі мікрофінансування бізнесу — https://veteranfund.com.ua/. Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів та схвалення ви отримаєте кошти протягом 10 днів.

Зібрати пакет копій документів:

  • – паспорт заявника з реєстрацією;
  • – довідка ВПО (скріншот з Дії не підходить);
  • – витяг або витяг з ЄДР про ФОП або ФОП;
  • – документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення, посвідчення особи з інвалідністю війни, посвідчення учасника війни;
  • – документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про шлюб або свідоцтво про народження дитини;
  • – документи, що підтверджують придбання після 24 лютого 2022 року для ведення бізнесу згідно з КВЕДами (чек або накладна).

Програма підтримки діятиме до закінчення воєнного стану. Допомога надається одноразово. Питання щодо фінансування надсилайте на електронну адресу Фонду: [email protected].

УВФ також запустив гарячу лінію для ветеранів та членів їхніх родин.

Якщо ви переживаєте кризу, пов’язану з війною,

телефонуйте +38 (067) 400 46 60 щодня з 10:00 до 20:00.

%d блогерам подобається це: