fbpx

У мера Рівного просять дозволу на відкриття позашкільних закладів

Діліться інформацією з друзями:
Незважаючи на те, що в Рівному простежується тенденція до зростання кількості захворювань на коронавірус, до міського голови Володимира Хомка практично щодня надходять листи та звернення з проханням дозволити той чи інший вид діяльності.
Більшість з них не знаходить підтримки у членів міської комісії з питань ТЕБ і НС, оскільки потрапляє до кабмінівського списку заборонених, або отримує табу від санепідеміологів.
Однак невдачі не стримують автори петицій і вони продовжують писати нові листи. Так, наприклад, до міської влади Рівного вже не вперше звертаються керівники дошкільних/шкільних закладів освіти та мистецтва:
“Звернення рівненських батьків та керівників дошкільних/шкільних закладів освіти та мистецтва до міської влади Рівного від керівників та засновників приватних закладів дошкільної та шкільної освіти, мистецтва та спорту міста Рівного 
З часу впровадження карантину наші освітні, мистецькі та спортивні заклади перейшли у формат онлайн-занять або взагалі призупинили свою діяльність. Проте, ми продовжуємо сплачувати орендну плату та намагаємось утримати педагогів та вихователів, що працювали з дітьми, на робочих місцях. З часу початку карантину (а саме, з 16 березня) більшість батьків дотують наші проекти, які сприяють розвитку талантів та здобуття знань дітьми міста Рівне. Проте, ресурси не безмежні і з кожним днем перед більшою кількістю закладів стоїть питання про закриття.
В наших проектах займались сотні дітей і працювало десятки працівників. Батьки наших учнів та вихованців поставлені у складне становище, адже частина з них працює, і діти лишаються фактично бездоглядними.
Ми – представники бізнесу, які власними зусиллями розвивають сферу освіти, культури і спорту, тобто забезпечуємо все необхідне, аби сприяти вихованню у нашій країні здорових, грамотних та свідомих громадян, просимо Вас дозволити нам працювати (проводити різноманітні заняття з дітьми). Ми здатні працювати в умовах карантину, адже:
  • маємо групи до 10 дітей;
    здатні закупити необхідні дезінфікуючі засоби, що необхідні для дотримання санітарних норм;
    в нас малий відсоток людей, які належить до груп ризику;
    ми закриті для масових відвідин, в той час як на майданчиках бавляться сотні різних дітей, а людський трафік в супермаркетах і публічних місцях – надзвичайно високий.
Ми інвестуємо в майбутнє – наших дітей. Інвестуємо власні кошти і в першу чергу створювались з метою дарувати дітям можливість якісного розвитку.
Ми готові взяти до уваги і максимально виконати усі необхідні заходи, аби гарантувати безпеку для співробітників, вихованців та їх сімей.
Хочемо наголосити, що наше прохання не порушує Постанову КМУ від 17 червня 2020 р. № 500 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, зокрема, пункту №3: “Проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.”