fbpx

Вчений вичислив небезпечний для українців вік

Всі драматичні та трагічні випадки, що сталися цими днями зі знайомими  рівнянами списують на погоду, аномальну зиму, екологію в цілому  А тим часом американський вчений Девід Бланчфлауер зміг обчислити небеспечний вік у житті людей.

Останнім часом тільки й мови про драматичні та трагічні випадки, що сталися цими днями зі знайомими  рівнянами. У того серце прихопило, когось так скрутило, що медики ледь відкачали. А дехто раптово пішов з життя. І це тоді, коли, як кажуть, ще б жити і жити. Принаймні так склалося, що прикрощі сталися з чоловіками, яким ледь виповнилося 50.

Американський вчений Девід Бланчфлауер зміг обчислити найнещасніший вік у житті людей. Причому, згідно з висновками професора, як пише «Високий замок» для жителів розвинених країн та країн, що розвиваються, він різний.

Так, наприклад, Україну Бланчфлауер відніс до країн, що розвиваються. Тому для українців найнещасніший вік – це 48,2 років, передає lenta.ua. До країн, що розвиваються, вчений також зарахував Туреччину, Китай, Росію та Польщу. А ось для жителів розвинених країн, до яких він відніс США, Німеччину, Канаду і Японію, найнещасніший вік – це 47,2 років.

У ході свого дослідження американський професор займався вивченням співвідношення рівня добробуту та віку в 132 країнах світу. У кінцевому результаті він прийшов до висновку, що абсолютно для будь-якої країни існує якась U-подібна «крива щастя».

Через цю криву проходить людина протягом всього свого життя.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»