В умовах карантину безробітні на Рівненщині навчаються на сучасних освітніх платформах

Діліться корисною інформацією з друзями:

В умовах карантинних обмежень організації навчального процесу Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості продовжує свою роботу в дистанційному форматі.

Зокрема,  відновлено навчання слухачів за напрямками «Практичний web-дизайн: проектування, створення та супроводження web-вузла», «Комп’ютеризований бухгалтерський облік», «Створення додатків в середовищі Unity 3D на C#» та професіями («Бармен» та ін.). Проводяться державні кваліфікаційні атестації та здійснюється індивідуальна форма навчання слухачів.

 Навчальний процес відбувається дистанційно, за допомогою відповідних комп’ютерних технологій та програм. Методист Ольга Дроб’язко коментує:

«На відміну від очного навчання, дистанційне дає можливість опановувати навчальну програму на будь-якій відстані від навчального закладу. Ідея дистанційного навчання полягає в тому, що взаємодія викладача й слухача відбувається у віртуальному просторі: вони перебувають за своїми комп’ютерами й спілкуються за допомогою Інтернету».

Дана сукупність дистанційних технологій, забезпечує надходження до  слухачів основного обсягу навчального матеріалу, а  інтерактивна взаємодія із викладачем дозволяє самостійно працювати з навчальними матеріалами.Одними із найбільш поширених засобів організації дистанційного навчання слухачів Рівненського центру ПТО ДСЗ є відеоконференція, чат та  електронна пошта. А серед веб-ресурсів обрано дистанційну платформу Moodle, яка дозволяє подавати навчальний матеріал у різних форматах (текст, презентація, відеоматеріал, веб-сторінка; урок як сукупність веб-сторінок з можливим проміжним виконанням тестових завдань); здійснювати тестування та опитування слухачів. За допомогою засобів Zoom та Skype  проводимо відеоконференції та онлайн-зустрічі. Необхідно лише створити обліковий запис. Важливо, що безкоштовна версія програми дозволяє проводити відеоконференцію тривалістю 40 хвилин.  Zoom ефективно застосовується як для індивідуальних, так і для групових занять а користувачі можуть використовувати додаток як на комп’ютері, так і на планшеті чи смартфоні. Програма Skype є інтегрованою в Microsoft, Windows10.

Адаптація до особливих умов навчання, зокрема, дистанційна форма освіти, сприяє самоорганізації, самонавчанню і розвитку здобувачів професій  і в сучасному світі посідає місце на рівні із традиційною формою.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram