fbpx

Підготували продавців на замовлення роботодавців Березнівщини і Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:

Працювати у сфері обслуговування будуть випускники з Березнівщини та Рівного. Вони отримали свідоцтва державного зразка і здобули освіту на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Тепер випускники можуть кваліфіковано організувати своє робоче місце, обслуговувати відвідувачів торговельних закладів не лише доброзичливо, але й на високому професійному рівні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Роботодавці, які зробили замовлення кваліфікованих кадрів, поповнюють свої трудові колективи працьовитими, енергійними та відповідальними продавцями.

Опанувавши освіту за індивідуальною формою на замовлення роботодавців слухачки здобували цінні професійні знання. Опанувавши теоретичний курс, майбутні продавці згодом успішно подолали важливий рубіж – виробниче навчання та виробничу практику.

Робота в магазинах під час практики загартувала майбутніх представників сфери обслуговування, дозволила відчути особливості професії «зсередини». Важливо, що на нових робочих місцях безробітні здобули й відмінні комунікаційні якості.

За словами викладача Рівненського центру ПТО ДСЗ, куратора групи Валентини Зубік, під час державної кваліфікаційною атестації, яка відбулася в онлайн режимі,  усі продавці успішно відповіли на атестаційні білети та продемонстрували відмінне володіння професійними темами. Так, усі випускниці володіють основними виробничими операціями продавця непродовольчих товарів – приймання товару, підготовка його до продажу, викладення товару на вітрину, обслуговування покупців (допомога у виборі товару, демонстрація та пакування товару, підрахунок вартості відпущених товарів тощо), а також робота на реєстраторах розрахункових операцій.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»