fbpx

В укритті лікарні Рівного відкрили арт-галерею (фото)

Діліться інформацією з друзями:

У сховищі КП «Рівненська обласна клінічна лікарня ім. Юрія Семенюка» розмістили арт-галерею відомого рівненського художника Костянтина Качановського. Про це повідомили з обласної ради.

З початку широкомасштабної війни він почав малювати патріотичні мурали у Рівному та поза його межами.

Тепер його роботи можна буде побачити не лише на стінах міських будівель, але й у сховищі лікарні. Біля кожної картини є навушники. Відвідвачі зможуть почути історію створення муралу, озвучену самим художником.  

Окрім арт-галереї, в сховищі розмістили операційну. Провели капітальний ремонт укриття, встановили загальне електропостачання та електроосвітлення, автономне живлення, централізоване водопостачання та запас питної води більш ніж 2000 л. У справному стані каналізаційна система. Є інтернет та мобільний зв’язок.

За словами директора КП «Рівненська обласна клінічна лікарня ім. Юрія Семенюка» Віктора Ткача, з 1988 року сховище перебуває на балансі підприємства, але жодних ремонтів досі не проводили.

– Війна зробила реальними загрози, про які ми раніше не чули. Сьогодні укриття в захисних спорудах від вибухів, обстрілів дає можливість зберегти життя багатьом людям. В умовах воєнного стану приведення сховища у відповідність до вимог, де б могли сховатися пацієнти і працівники, – було одним з першочергових наших завдань, – наголосив Віктор Ткач.

Загальна вартість ремонту сховища склала 11,1 млн грн. Станом на перше вересня на поточний роботи освоїли майже 4 млн грн.