В ​​​​Укренерго роз’яснили скільки чекати на відновлення електропостачання

Діліться корисною інформацією з друзями:

​​​​Укренерго дало роз’яснення чому немає світла та скільки ще чекати на повне відновлення? А також на питання, яке хвилює багатьох українців – Чому ремонти не можна робити швидше?

Ось як це пояснює незалежний експерт – Олександр Харченко, директор Центру енергетичних досліджень, в ефірі Українського радіо.

«Росіяни б’ють по транспортних шляхах. Усі ці хвилі, що відбуваються з 10 жовтня, це удари саме по транспортуванню електрики. На жаль, атаки доволі ефективні, і ці втрати накопичуються. Бо є частина обладнання, яке неможливо відновити швидко. Тільки для його виготовлення потрібні місяці. Ворог крок за кроком пробивається крізь міцність нашої енергосистеми. Поки що того результату, якого хотіли, вони не мають», – зауважує Олександр Харченко.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нагадаємо, що 15 жовтня рашисти здійснили наймасовішу ракетну атаку по низці енергетичних об‘єктів країни. На цей час ми важко, але витримали цей удар та втримали енергосистему. Це все же єдина енергосистема, хоч і поранена і вимушена працювати з обмеженнями. Сьогодні енергетики на передовій Енергетичного фронту, а всі українці мають стати надійним тилом для них.

Сподіваємося на ваше розуміння та дякуємо за підтримку!