fbpx

Відомого українського музиканта, який проводив благодійні концерти, обікрали в потязі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Відомий піаніст Євген Хмара в багатьох країнах проводить благодійні концерти, кошти з яких ідуть на допомогу ЗСУ.

Про це музикант Evgen Khmara написав у себе на сторінці.

Мене обікрали в потязі.

В мене забрали абсолютно все для моїх виступів, а це обладнання на 8000 євро. І це в той момент, коли ти їздеш потягом в ніч, щоб зекономити зайві 100 євро на ніч в Готелі, так як всі гроші, які ми разом з Ірина Федишин збираємо, кожна копійка важлива для допомоги нашим Захисникам і Захисницям.
І сьогодні питання якогось комфорту не може стояти, так як абсолютно інші пріорітети. За три дні мій маршрут виглядав так: з верхньої Австрії у Відень за кермом (300 км), Відень-Рига (літак) , Рига-Вільнюс (автобус). Два виступи у Вільнюсі і в той же день далі літак на Варшаву. Ніч в аеропорті. Далі: Варшава-Катовіце, потім дорога автомобілем в Чехію. Виступ. Далі машиною до Острави та очікування на потяг, який мав приїхати о 2:30 ночі.
Поїзд с сидячими місцями в купе по 6 сидінь та розсувні двері, які не зачиняються на замок. Я зайшов у вільне купе без людей і спробував сидячи спати. Спати вдавалось по 20-30 хв. Сумка з обладнанням стояла сперта на ногу, а телефон у кишені.
Біля 5:30 ранку я в черговий раз прокинувся і почав на себе злитися, бо я завжди тримаю речі при собі і від цього не можу нормально спати. Я виклав з кишені телефон, а сумку переклав під сидіння. Наступного разу я прокинувся без усього…
Це не просто втрата чогось матеріального, це втрата чогось набагато більшого – це два роки мого музичного життя. Купа студійних записів, які не повернути.Але в той самий час, це ніщо, порівняно з тим, що втрачають сьогодні Українці через нашого сусіда…
Я живий. Рідні та друзі живі, а це головне! Я дякую Богу за все! Дякую за цей урок. Адже з цієї ситуації я виніс багато! Також хочу подякувати і молюсь за родину, яка першою прийшла на допомогу! Це безцінно!!!!