fbpx

У Верховній раді зареєстрували законопроєкт про святкування Дня подяки

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Нардепом Георгієм Мазурашу було зареєстровано проєкт закону № 9574, яким передбачається встановлення державного свята “Дня подяки”. 

Проєкт опублікований на сайті Верховної ради України 7 серпня.

Ініціатор нового державного свята вважає, що така інновація потрібна країні, адже дасть суспільству можливість офіційно висловити подяку всім, кому вважає за потрібне.

Відзначати свято пропонують 22 жовтня. Середина осені ідеально підходить для родинного святкування. До речі світ в цей день відзначає “День змін на краще”.

Разом із проєктом закону на сайті Верховної Ради можна проглянути і пояснювальну записку. Саме там трактується головна ціль впровадження нового державного свята.

“Мета законопроекту – формування в українському суспільстві та закріплення на загальнонаціональному рівні такої важливої позитивної риси, як вдячність, і, відповідно, традиції висловлювати вдячність всім, хто на це заслуговує”

В разі, коли Верховна Рада все ж підтримає законопроєкт, то 22 жовтня може стати офіційним вихідним. Важливо, що додаткових коштів на впровадження нового свята з державного бюджету виділяти не потрібно.

Читайте також: Ще одного п’яного батька з двома малими дітьми виявили в Рівному