В Рівному хочуть побудувати сортувальний комплекс з подальшим виробленням електроенергії

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Рівне – одне з небагатьох міст України, де немає сміттєвого колапсу. Проте в Рівному працюють на випередження, оскільки екологічний стан міста є одним з пріоритетних.
По це на своїй сторінці в Фейсбук написав міський голова Рівного Олександр Третяк.
Олександр Третяк наголошує, що рівненський сміттєвий полігон у 2028 році не зможе приймати побутові відходи.
Щоб не допустити сміттєвий колапс у нашому місті – ми активно працюємо над можливими варіантами вирішення цієї проблеми.
Дав доручення профільним заступникам запросити потенційних інвесторів, які займаються будівництвом сміттєпереробних станцій. – йдеться в повідомленні Третяка.
Влада Рівного розглянула пропозиції кількох компаній. Зокрема, сьогодні відбулася повторно зустріч з однією з потужних компаній “Sater”. Був презентували проект, в якому пропонується побудувати сортувальний комплекс з подальшим виробленням електроенергії за зеленим тарифом. Були детально обговорені технічні питання, економічна та екологічна складова.
Для мене важливо враховувати думку і фахових представників громадськості. Тому, сьогодні уповноважені компанії, які хочуть побудувати у Рівному сміттєпереробний комплекс, зустрінуться із активною громадськістю та екологами. Ми детально вивчимо їхні пропозиції та зауваження та спільно з профільними експертами – визначимо потенційного інвестора, який побудує у Рівному сміттєпереробний комплекс. – підсумував міський голова.
Діліться корисною інформацією з друзями: