Сьогодні у Рівненській міській раді відбувся перший Духовний ранок

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У стінах Рівненської міської ради з ініціативи міського голови відбувся перший Духовний ранок. Зібрались лікарі тіла та лікарі душі, щоб розпочати день зі спільної молитви.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

– Це добра традиція, яка існує по всьому світу. Понад 60 років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах. То ж і нам хотілося б, щоб сьогоднішній день ми розпочали не з традиційних нарад, а спільної молитви, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.
Також, він додає, – Приємно, що на моє запрошення відгукнулися представники багатьох релігійних громад нашого міста. Ми різні, але є основні цінності, які нас об’єднують.
Основною темою такого Духовного ранку, є боротьба з коронавірусом, молитва за медиків та хворих на COVID-19. Присутні багато дякували медичним працівникам за їх щоденну працю та порятунок людських життів, а також підносили молитви до Бога за зцілення душі кожного.
– Нам надзвичайно приємно, що представники різних конфесій об’єдналися, щоб разом підтримати нас, медиків, які щоденно працюють над порятунком людських життів, – розповів головний лікар Центральної міської лікарні Євген Кучерук.
Адже, – додав він – у нашій області найнижчий рівень смертності від коронавірусу, але інколи і для медиків залишається загадкою, чому люди з однаковими діагнозами та прогнозами мають різну динаміку лікування. То ж духовна підтримка теж надзвичайно важлива.
На запрошення стати учасниками Духовного ранку відгукнулися представники багатьох релігійних громад Рівного. Адже всі вони переконані, що спільна молитва має ще більшу силу.
– Усе, чого будете просити в молитві, віруйте, що одержите, і буде вам так. Ця цитата зі Святого письма спонукає нас звертатись до Бога й у хвилини щастя чи відчаю, і коли біда на порозі чи стоїмо на розпутті. Тому такі заходи надзвичайно важливі для нашої громади, – зазначив Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.
Як пише міська рада: попри певні відмінності, є основні цінності, які усіх об’єднують. В період боротьби з пандемією особливо важливо демонструвати єдність, щоб разом перемогти цей вірус.
Відтепер, такі духовні ранки стануть доброю традицією, присутні домовилися, що наступна спільна молитва відбудеться вже наприкінці квітня.
Діліться корисною інформацією з друзями: