fbpx

В рамках проєкту Світового банку амбулаторії Рівненщини укомплектують меблями та обладнанням

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині завершується будівництво та реконструкція лікарських амбулаторій в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Черговий етап його впровадження обговорили у Рівненській ОДА.

«Є необхідність укомплектувати меблями амбулаторії, які реконструюються в рамках програми Світового банку. Їх на Рівненщині є 38. Перелік підготували, надішлемо його на затвердження до офісу Світового банку», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Після цього проведуть закупівлі. Поставка меблів запланована на кінець осені.

Як повідомили в Рівненській ОДА –

Планують придбати понад 1600 одиниць медичного та офісного устаткування для 38 лікарських амбулаторій області. Серед них – шафи для ліків з сейфом, кушетки, сповивальні столики, тумби, стільці та столи. 

«В рамках проєкту Світового банку вже закуплено сучасне медичне обладнання, яке є сучасним та вкрай потрібним для роботи медпрацівників. Поставка численна, очікуємо її на кінець жовтня, адже вона прямує з-за кордону», – зазначив Віталій Дрозд.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У переліку – електрокардіографи, ваги медичні, офтальмоскопи, фонендоскопи, тонометри, механічні ростоміри тощо. При чому обладнання отримають не лише 38 амбулаторій, що реконструюються у рамках Світового банку, а й інші амбулаторії області.