У Рівному попередили будівельну аферу (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Рівному намагаються попередити незаконну забудову на вул. Корольова, біля будинку №15. Ситуацію прокоментував заступник міського голови Сергій ВАСИЛЬЧУК:

– До мене офіційно звернулися мешканці будинку №15, що на вул. Корольова. Це «азотівський» будинок. Люди стривожилися, бо в їхньому дворі була встановлена огорожа і почались якісь роботи на земельній ділянці, яку свого часу продали під заклад торгівлі і комерцію. Що там буцімто мають бути на невеликій ділянці два будинки: п’яти- і девятиповерховий. Я знаю, що ділянка була продана під комерцію. До мене звертався навіть головний інженер «Азоту». Після цього я поспілкувався з міським головою, який мене запевнив, що там нічого подібного будуватися не буде. Звернувся до причетних структур і дізнався, що 9 липня наше управління архітектури видало відповідні містобудівні умови на таке будівництво.

Це мене дуже обурило, звернувся до правоохоронних органів, щоб не дати можливості втілити цю аферу. Бо це повністю дискредитує систему продажу землі, це не в’яжеться з Генпланом. Зробимо все можливе, щоб у нашому місті такого не було, щоб тут діяли правила і закони України.   

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Детальніше про цю ситуацію читайте:

Міський голова Рівного пояснив, чому просив Андрія Юркова звільнитися (ВІДЕО+ ОНОВЛЕННЯ)

Діліться корисною інформацією з друзями: