В Раді пропонують надавати педагогу, який захворів на COVID, компенсацію від держави в розмірі 100 мінімальних зарплат

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вчора був зареєстрований в Верховній Раді Законопроект на підтримку вчителів в умовах пандемії коронавіруса. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових гарантій прав педагогічних та науково-педагогічних працівників під час дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Про це в своєму Телеграмі написала народний депутат Вікторія Гриб.

– Починаючи з наступного вівторка, коли країна урочисто відзначить День Знань, вони виявляться в зоні підвищеного ризику зараження. – йдеться в повідомленні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В законопроєкті пропонується щоб на вчителів поширювалася норма, згідно з якою:

  • хворий педагог отримає від держави компенсацію в розмірі 100 мінімальних зарплат – це 472 300 гривень;
  • якщо ж захворювання призведе до інвалідності, компенсація повинна бути збільшена до 300 мінімальних заробітних плат посилання – 1 416 900 гривень;
  • в разі смерті вчителя через коронавируса його сім’я повинна отримати компенсацію в розмірі 750 мінімальних заробітних плат 3 542 250 гривень.

– Буду наполягати на розгляді цього законопроекту в самий найближчий час. Знаю, що багато колег по парламенту мене підтримають. Давайте цінувати працю педагогів, які готові ризикувати здоров’ям заради майбутнього наших дітей. – підсумовує депутатка

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram