Три оздоровчі заклади Рівненщини прийняли дітей на відпочинок

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цього місяця три заклади з оздоровлення та відпочинку змогли розпочати свою роботу. Серед них – «Країна мрій» в Острозькому районі, «Веселка» – у Радивилівському, «Горинь» – у Сарненському районі.

«Цьогорічна оздоровча кампанія – особлива через пандемію коронавірусу. Сезон через неблагополучну епідситуацію був відтермінований. І розпочався нещодавно у тих закладах, які на момент заїзду дітей не були в «червоній» зоні. Проте, незважаючи на це, наші заклади добре підготувалися до прийому дітей», – зазначила Людмила Шатковська під час засідання обласного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2020 року.

Це підтвердили представники контролюючих органів. Вони проінспектували табори та санаторії щодо стану готовності та створення безпечних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Керівники закладів розповіли, що працюють в штатному режимі. Проводять для вихованців лікувальні процедури, організували дієтичне харчування, підготували розважальну програму, також дітей залучають до участі у різних гуртках.

Окрім того, присутні обговорили питання відновлення педагогічної практики в оздоровчих таборах.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»