Анна та Сергій Телички приїхали до Рівного із Донеччини. Війна відібрала у них домівку, зруйнувала робототехнічні центри, у яких вони працювали і які створювали. Незвичайну власну справу подружжя започаткувало ще у 2017 році.
Зараз Анна та Сергій приїхали до Рівного та навчають робототехніці нашу молодь. Тоді вони відкрили перший гурток робототехніки у Вугледарі. Потім поїхали на Всеукраїнські змагання із робототехніки й програмування до Києва, де вибороли 1 місце.
7 днів уТелеграмі: Свіжі новини для тих, у кого мало часу
Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі → Підпишись
Торік команда дитяча команда Анни та Сергія у віковій категорії до 12 років перемогла у всеукраїнській олімпіаді і здобула право представити Україну на міжнародному фіналі.
Усі плани подружжя зруйнувала війна. Вони вимушені були покинути свій дім і приїхати до Рівного. Нині Анна та Сергій проводять майстер-класи з робототехніки та програмування за сучасними освітніми STEM-методиками для дівчат віком від 6 до 15 років. Навчання відбуваються у школах Рівного та навколишніх громад. Уже близько 250 дівчаток взяли участь у таких майстер-класах. Планують залучити ще біля 700.
Про освітянське подружжя з великою метою розповів у своєму телеграм-каналі Віталій Коваль.
«Готові виїжджати й у інші заклади освіти області. Бо ж понад усе хочуть ділитися із дітками цими знаннями», – йдеться у публікації голови ОВА.