Університет на Рівненщині оголосив літературний конкурс для молоді

Діліться корисною інформацією з друзями:

Національний університет «Острозька академія» з ініціативи Оксани Бризгун-Соколик (Канада), єдиної розпорядниці спадщини Уласа Самчука, запрошує учнів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти, студентів й аспірантів закладів вищої освіти віком від 14 до 25 років, які навчаються в Україні або за кордоном, узяти участь у Х Всеукраїнському конкурсі для студентської та учнівської молоді «Улас Самчук на культурному фронті сучасної російсько-української війни».Конкурс, який оголосив університет на Рівненщині,  триває з 10 січня до 25 травня 2023 року в таких номінаціях:

  • «Найкращий науковий есей»,
  • «Найкращий художній есей»,
  • «Найкраща публікація в українському мас-медіа»,
  • «Найкраща публікація в закордонному мас-медіа».

Номінації «Найкращий науковий есей» і «Найкращий художній есей» передбачають подання есею обсягом 3–5 с., який відповідає таким вимогам: відповідність тематиці конкурсу; структурованість; аргументованість тези; оригінальність, новизна й академічна доброчесність; щирість у висвітленні думок; грамотність; науковість (для наукового есею).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Номінації «Найкраща публікація в українському мас-медіа» і «Найкраща публікація в закордонному мас-медіа» передбачають подання публіцистичної статті, яка відповідає тематиці конкурсу й опублікована в період із 10 січня до 10 травня 2023 року.

Мова конкурсних робіт – українська. Конкурсні роботи в номінації «Найкраща публікація в закордонному мас-медіа» можуть бути виконані будь-якою слов’янською або романо-германською мовою, окрім державної мови країни, яку Верховна Рада України визнала державою-агресором.

Для участи в конкурсі потрібно в період із 10 січня до 10 травня 2023 року заповнити заявку за покликанням https://forms.gle/7c1SaQ6zuY9wMjHLA, у яку вкласти файл із конкурсною роботою (для рубрик «Найкраща публікація в українському мас-медіа» і «Найкраща публікація в закордонному мас-медіа» – скан або фото опублікованої статті, або покликання, якщо матеріал розміщено на інтернет-сайті).

Оприлюднення результатів і нагородження переможців конкурсу відбудеться в Національному університеті «Острозька академія» 25 травня 2023 року.

Переможці отримають грошові премії та цінні подарунки.

Докладніше: https://www.oa.edu.ua/ua/info/news/2023/09-01-01 

Контактні особи: Віталій Максимчук, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач катедри української мови і літератури Національного університету «Острозька академія», e-mail: vitalii.maksymchuk@oa.edu.ua.