fbpx

Укриття в закладах освіти: в дитячих садочках найгірша ситуація

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Усього 55% дитячих садочків в Україні мають укриття, трохи краща ситуація в школах – 75%. Про це розповів заступник міністра освіти Андрій Вітренко в ефірі телемарафону.

Про це повідомляє УНН.

“У нас приблизно 65% закладів освіти обладнано укриттями, і розміститися там може приблизно 56% учасників освітнього процесу. По ланках найкраща ситуація у закладах професійно-технічної освіти – 95% закладів обладнано укриттями. 94% – це заклади фахової, передвищої та вищої освіти. Школи – 75%. І, на жаль, садочки відстають у цьому показнику – це лише 55% садочків”, – зазначив Вітренко.

При цьому він нагадав, що наразі держава виділила окрему субвенцію для забезпечення і додаткового облаштування укриттів – це 1,5 млрд гривень, була ухвалена постанова про її розподіл. “Вона вже пішла по регіонах. І регіони мають облаштовувати укриття там, де їх немає”.

“Я впевнений, що за цей період, який залишився до початку 1 вересня, регіональні влади зроблять все можливе для того, щоб 1 вересня діти могли навчитися очно в закладах освіти”, – зазначив представник МОН..

Читайте також: Росія вигадала альтернативу Олімпіаді-2024, яка коштуватиме їй 8,3 млрд рублів

  • Верес, як і в попередній грі пропускає чотири м’ячі 
    Рівненський “Верес” провів чергову, вже четверту контрольну гру у нинішньому міжсезонні. У Рівному команда приймала представника Першої ліги – тернопільську “Ниву”. Матч, як і попередній з «Поліссям», пройшов у форматі 4-х таймів по 30 хвилин.