fbpx

Українців закликали вшанувати захисників 29 серпня, прикрасивши одяг соняхом

29 серпня відзначатиметься День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Символом пам’яті у цей день є квітка соняха. Закликаємо усіх українців у цей день доповнити одяг соняхом, і тим самим продемонструвати свою шану та повагу до пам’яті героїв. Рекомендується виготовляти стилізовані соняхи з тканини та розміщувати їх на одязі на лівій стороні грудей.

Сонях має 15 пелюсток жовтого кольору. Пелюстку рекомендовано робити висотою 23 мм і шириною 12 мм. Верхній край пелюстки – загострений. Нижні краї кожної пелюстки закріплені на великому колі діаметром 40 мм з чорного фетру товщиною 1 мм. Маленьке коло з фетру чорного кольору товщиною 1 мм діаметром 30 мм розміщено посередині соняха поверх жовтих пелюсток. Сонях закріплено на основу для значків у вигляді піну (кліпси).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

 Управління культури і туризму облдержадміністрації, обласний центр народної творчості, обласні бібліотеками долучилися до виготовлення пам’ятних символів «Соняхів пам’яті» – стилізованих соняхів із тканини.

«Виготовлені соняхи роздавали мешканцям Рівного. Таким чином ми спробували популяризувати цей символ», – зазначила начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Відео з інструкціями по виготовленню символа «Сонях пам’яті» за посиланням. Відповідне стилізоване зображення соняха буде розміщене на екранах під час телетрансляції у цей день.

Також закликаємо всіх українців 29 серпня о 10:00 спинитися та вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання.

Нагадаємо, відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»