Врятувати бандероєнота готові жителі Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:
Врятувати бандероєнота закликала земляків кондитерка з Рівного.

Не просто врятувати бандероєнот, а ще й посмакувати солоденьким запропонувала рівнянам Юлія Хажанець. Вона кондитер, який виготовляє на замовлення смачні та неймовірно гарні торти та тістечка. Історія єнота, якого викрали рашисти, зворушила всіх українців. Юлія створила торт з патріотичним декором і виставила його на аукціон із закликом врятувати бандероєнота. Виручені кошти підуть на кабельне обладнання створення нової мобільної апаратної зв’язку для наших котиків. Почитавши опис торта, його відразу хочеться скуштувати.
Врятуй бандероєнота всього за 50 грн.!У нас сьогодні надзвичайно важлива і цікава місія – ми просто зобов’язані забрати цього грізного, лютого, але такого нашого, українського єнота додому! 
Так, поки що на повернення херсонського друзяки ми мусимо трішки почекати, але ось цей красень вже зовсім швидко може стати твоїм! Розіграш цього прекрасного, смачнючого торта з таким актуальним оформленням!Тебе чекає ніжна насолода, сплетена з гармонійно поєднаних смаків ванільних, танучих в роті бісквітів, запаморочливого шоколадного крему та спокусливої, ароматної, відтіняючої все це вишеньки! А родзинка тортика – не родзинки, і не вишеньки, а патріотичні і смачнючі, свіжесенькі макарунчики, які доповнять це гастрономічне чудо! Вартість однієї спроби-номерочка – всього 50 грн, але звісно ж, більша кількість спроб підвищить твої шанси на виграш! Збираємо кошти на кабельне обладнання створення нової мобільної апаратної зв’язку для наших котиків. Розіграш відбудеться 20 листопада шляхом рандомного визначення переможця.