fbpx

Володимир Зеленський відвідує Великобританію

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні президент України Володимир Зеленський відвідує Велику Британію. За рік російського вторгнення це його другий закордонний візит після поїздки в США і перший у Сполучене Королівство за цей час.

Британські ЗМІ публікують відео приземлення літака з українським Президентом на борту.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як очікується, Зеленський зустрінеться з Сунаком, виступить у парламенті Британії, а також спостерігатиме за навчаннями українських військових, які проходять підготовку у Сполученому Королівстві.

«Візит президента Зеленського у Велику Британію є свідченням мужності, рішучості та боротьби його країни, а також свідченням непорушної дружби між нашими двома країнами», — наголосив Ріші Сунак, коментуючи очікуваний візит Зеленського. Він нагадав, що Британія з 2014 року допомагає готувати українських військових, «що дозволяє їм захищати свою країну, свій суверенітет і воювати за свою територію».

Окремо Сунак повідомив, що сьогодні Лондон оголосить про розширення такої підготовки військовослужбовців ЗСУ “від солдат до морської піхоти та пілотів винищувачів”. За словами британського прем’єра, це гарантуватиме, «що Україна матиме армію, здатну захищати її інтереси в майбутньому».

За даними Даунінг-стріт, за останні шість місяців Британія підготувала 10 000 українських військових, а цього року планує підготувати ще 20 000.

Ріші Сунак відвідав Київ 19 листопада 2022 року, через місяць після свого обрання прем’єр-міністром Великої Британії. (на фото)

фото ілюстративне з відкритих джерел