fbpx

Відомі кулінари з Рівного організували роботу мережі з забезпечення провізією ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Творче об’єднання “То-Сьо” (займається кулінарними та історичними проєктами) з перших днів війни долучилося до волонтерської допомоги. 26 лютого керівник творчого кулінарного проєкту, відомий кухар Руслан Плясуля прибув з пропозицією у військкомат, і уже з 27 числа було розгорнуто декілька точок виробництва для наших військових, волонтерських центрів, а згодом і переселенців.

– Що змінилося з початком війни? На літо у нас, як і всіх, були зовсім інші плани. До речі, один з майбутніх проєктів дуже актуальний на сьогодні. Але до всього цього доведеться повертатися після Перемоги, – говорить Руслан Плясуля, – На сьогодні (на момент розмови – ред.) завдяки співпраці з різними закладами харчування, закладами кулінарної освіти, волонтерськими організаціями та керівництвом ЗСУ ми забезпечуємо триразове харчування великої кількості військових, декількох підрозділів Тероборони, частин ДСНС, волонтерських центрів, переселенців. Окремо виділив би ще харчування вагітних, котрі перебувають на особливій дієті. Конкретні цифри й назви частин чи підрозділів зі зрозумілих причин називати не можу.

Війна, за словами керівника проєкту, змінила все, що планувалося втілити в життя.

– Війна вплинула на всіх. Звісно, наші плани порушені, але наразі ми корисні там, де це треба. Коли хлопці з батальйонів, перед тим, як відправитись на бій, кажуть: “З таким тилом нам не страшно воювати”, – це найкраща мотивація, котра усуває усі труднощі, – розповідає керівник творчого об’єднання “То-Сьо”. – А труднощі, звісно, зараз у всіх одні й ті ж: пальне, рахунки за електрику та воду, наявність продуктів.

Команда рішуче налаштована продовжити реалізацію власних проєктів та активно працювати після війни.

Завдяки комунікації, яку вдалося встановити учасникам творчого об’єднання, ми знаємо про цілу мережу закладів харчування у Рівному, які під час війни ефективно взаємодіють між собою та постійно допомагають військовим, вимушено переселеним особам, волонтерам та всім, хто сьогодні цього потребує.

Серед учасників творчого об’єднання є також відомі в Україні та за її межами. Серед таких, наприклад, – Сергій Солдаткін та Назарій Антончук.

– Я дуже хочу подякувати “Рівненському фаховому коледжу економіки та бізнесу”, фірмам “Парті”, “Торгоборуд”, “Арм-Еко”, “Продторгобладнання”, волонтерам та закладам “Унісон”, “7 П’ятниць”, “БарМаки”, “Пурі”, “Кант”, “М’ясо в бокалі”, “Колізей” та іншим – вибачте, якщо когось не згадав. Дякую усій команді кухарів. Про всіх обов’язково розкажемо, згодом. Все буде Україна! Слава ЗСУ!

Андрій Логащук, Інформаційне агентство “Рівне Online 24/7”