Картини в обмін на допомогу ЗСУ: в Рівному відбудеться благодійний аукціон

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному митець Артур Хачатрян проведе благодійний аукціон “Вільні мрії”, аби зібрати кошти на потреби бійців ЗСУ. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Про це написала директорка Рівненського “Будинку Ветеранів” Вікторія Шинкаренко.

Артур Хачатрян організовує благодійну виставку-аукціон авторських робіт. Унікальні графічні роботи увійдуть до композиції виставки.

А олійні полотна митця “Альтанка” та “Маки” стануть лотами благодійного заходу, який анонсовано на 02 грудня в Мистецькому цоколі. – зазначила Шинкаренко.

Артур Хачатрян, відомий своїми олійними та унікальними графічними роботами, а також благодійними заходами. З моменту, відколи почалася повномасштабна російська агресія проти України, він став на захист країни. Митець  відклав полотна та фарби та в обмін підписав контракт резервіста територіальної оборони.

Нині ж він приєднався до “мистецького фронту”, котрий спрямований на підтримку українських захисників. Аукціон стане унікальною можливістю придбати картини художника та підтримати наших військових – усі отримані кошти під час заходу буде передано КЗ «Будинок Ветеранів» РМР на закупку Старлінків.

Наскільки важливий зв’язок на війні пояснювати не потрібно. Зв’язок важливий всюди, всі на собі це відчули з масованими ракетними обстрілами. Якщо у двох словах. Для перемоги потрібен зв’язок, а на зв’язок потрібні гроші.

Відкриття благодійного аукціону-виставки відбудеться 02 грудня в Мистецькому цоколі Зал камерної та органної музики. Захід супроводжуватиме музичний супровід, відбудеться зустріч та спілкуванням з самим художником, авторський екскурс та безпосереднє проведення аукціону.

Початок о 16:00. Вхід вільний.

Деталі щодо реєстрації на аукціон за номером 0989466999.

Читайте також: З понеділка в школах Рівного відновлюється очне навчання