Укрпошта підготувала поштовий блок про незламність українців

Діліться корисною інформацією з друзями:

До 31-ї річниці Незалежності України Укрпошта випустила поштовий блок «ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ НЕПЕРЕМОЖНІ». До блоку увійшли марка із зображенням українського воїна та 6 ілюстрацій, що відображають останні 6 місяців великої 8-річної війни українського народу проти окупантів.

Блок виконано в графічному стилі. Центральним об’єктом блоку є поштова марка із зображенням українського захисника, який уособлює мужність і незламність української армії в боротьбі за незалежність своєї країни. Поштова марка виконана в кольорах державного прапора України. Полігональний стиль, у якому виконано ілюстрації, надає поштовому блоку сучасного вигляду та вперше використовується на поштових продуктах Укрпошти.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Ілюстрації блоку виконано у формі чорно-білої хроніки з індивідуальними кольоровими акцентами. Кожна з ілюстрацій – це окрема трагічна історія українців, що сталася в різні періоди воєнного часу в різних регіонах України. Їх об’єднує одне слово – «ВІЙНА»:

  • 1. Жінка стоїть у багатоповерхівці на руїнах зруйнованої квартири.
  • 2. Мати з дитиною ховається від ракетних обстрілів у метро.
  • 3. Дівчина перед купою спалених цивільних машин.
  • 4. Драмтеатр у Маріуполі із сигнальним написом «ДІТИ», який став останнім притулком для багатьох українців.
  • 5. Святогорська лавра, яка неодноразово зазнавала нападів загарбників.
  • 6. Дитячий візок, покинуті валізи та іграшки – картинка, яку можна зустріти на вокзалі кожного українського міста.

Автором поштового блоку є молодий український дизайнер із Краматорська Антон Хрупін. Співпраця з Укрпоштою почалася після того, як Антон надіслав одну зі своїх робіт на конкурс ескізів. Після цього митець отримав пропозицію від Укрпошти розробити ескізи поштової продукції військового часу

Тираж поштового блоку – 1 млн примірників. Номінальна вартість блоку – 60 грн. До блоку також випущені конверти «Перший день» та художні конверти без маркування.

З 24 серпня придбати поштовий блок та конверти можна у міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також у офісі.

Пресслужба “Укрпошта”.