fbpx

У серпні може відбутися ротація у військовому керівництві України, – ЗМІ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Очільник української армії, генерал-майор Валерій Залужний може бути замінений на своїй високій посаді. З власних джерел, наближених до вищої влади, “Телеграфу” вдалося дізнатися, що нинішньому Головнокомандувачу, ймовірно, запропонують обійняти посаду міністра оборони. Кандидатура на його місце теж вже є.

За словами співрозмовника видання, наступником Валерія Залужного може стати нинішній командувач сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський (на фото). При цьому Залужний не дуже радий перспективі перейти до Міністерства оборони, тим більше, що ця посада стандартно займається цивільною особою.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“При цьому, що робити з Резніковим, теж незрозуміло. Були ідеї зробити його [Резнікова] прем’єром, американці підтримували, — стверджує джерело. — Сам він був не проти стати міністром юстиції, але президента влаштовує Малюська”.

Додамо, що нардепи та інші наближені до Зеленського люди кажуть, що конфлікту між ОП та Валерієм Залужним немає, але президентові не надто хочеться мати конкурента під час святкування перемоги України. «Батько у перемоги має бути один», — коментують таку поведінку джерела видання.

Тут наголошують, що кадрові ротації можуть відбутися наприкінці серпня – у вересні.