У Рівному нагородили волонтерів

Сьогодні у Рівненській ОВА нагородили волонтерів. Викладачі, студенти, шеф-кухарі та підприємці. З початку повномасштабної війни вони готували обіди, забезпечували переселенців одягом, формували гуманітарні вантажі для військових, доправляли автомобілі.

Очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль вручив їм нагороди і вкотре подякував за нелегку щоденну працю.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Відзнаки отримали:

команда «Волонтерська кухня Збройних сил України». У пікові періоди вони готували до 5 тисяч порцій гарячих страв на день для військових частин ЗСУ, підрозділів тероборони, правоохоронців, добровольчих формувань.

команду «Волонтерський склад на Гагаріна, 39», який розпочав свою роботу з 26 лютого у приватному приміщені директора ПП «Рівнебудпостач» Ніни Кроки на безкоштовній основі. На сьогодні сформовано та відправлено 705 вантажів.

команду «Центру забезпечення одягом внутрішньо переміщених осіб «ПКС Хімік». До його роботи долучилися викладачі та студенти національного університету «Острозька академія». З початку функціонування Центру тут отримали допомогу 24 436 переселенців.

Також відзначили і волонтерів із Львівщини, які передали не один автомобіль.

– Кожен з них – зразок доброти, людяності й безкорисливості. Вони – приклад єдності українського народу, наголосив Віталій Коваль. 

%d блогерам подобається це: