fbpx

У Рівненському МБК відбулися два концерти та благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, ініційовані юними артистами 

Діліться інформацією з друзями:

Більше п’ятисот вихованців Студії сучасного танцю та вокалу «Dance Way», зіркові гості – Дарина Гриценюк разом із ансамблем класичного танцю «Флеш», Катерина Качановська, Дмитро Чередниченко, а у фойє – благодійний ярмарок від громадських організацій «Рівне Разом» та «Дар». Цими вихідними у Рівненському міському будинку культури відбулася масштабна благодійна акція.

Волонтери та митці збирали кошти на придбання потужного безпілотника «Кажан» для українських військових.

Як розповіла керівниця Студії «Dance Way» Анна БЕЗКОРОВАЙНА, це вже четвертий масштабний благодійний захід, який вони організовують разом зі своїми вихованцями. Цього разу виступи дитячих колективів та музичні номери розділили на два концерти. Квитки заздалегідь можна було придбати безпосередньо у студії «Dance Way». Виручені гроші також передали на придбання безпілотника.

– У студії «Dance Way» займається досить багато вихованців. У благодійних концертах взяли участь більш як півтисячі дітей. Програма була досить насиченою. А кількість охочих переглянути дійство так багато, що їх просто не вмістила б навіть така глядацька зала як у Рівненському будинку культури. Тому, ми вже впродовж останніх п’яти років розділяємо свої виступи на два концерти, аби усім вистачило місця і глядачі почувалися комфортно, – розповіла Анна Безкоровайна.

Шанувальники творчості Студії «Dance Way» мали змогу переглянути і насолодитися не лише уже відомими номерами та виступами, а й оцінити нові. Шквал глядацьких оплесків зірвала танцювально-вокальна постановка, яку спільно з Анною Безкоровайною підготував ансамбль класичного танцю «Флеш» під керівництвом Дарини Гриценюк. Янгол із жовто-синіми крильми  як символ Перемоги та незламності України – те, що глядачі запам’ятають надовго …

Втім, як вважає голова громадської організації «Рівне Разом» Світлана МАРЧУК, ще однією важливою особливістю цих концертів стало те, що ініціатива його проведення належить саме дітям, які не хочуть стояти осторонь і прагнуть своїми виступами також підтримувати наших захисників на фронті.

– Разом із студією «Dance Way» ми проводимо такі благодійні заходи уже не вперше. Але цей – особливий та досить щемливий, адже організаторами цього дійства я би назвала дітей. Вони сьогодні, мабуть, краще за дорослих обізнані із тим, чого насамперед потребують наші захисники. Це надзвичайно стимулює і нас допомагати організовувати різні волонтерські акції та в жодному разі не зупинятись на вже зробленому, –  вважає Світлана Марчук.

У перервах між двома концертами глядачі мали змогу взяти участь у благодійному ярмарку, який волонтери розгорнули у фойє будинку культури. Патріотична символіка, смаколики від місцевих виробників, картини та власноруч виготовлені прикраси. Це далеко не повний перелік речей, які були виставлені на благодійний розпродаж. Отримані кошти, так само як і з концерту, були передані на придбання безпілотника.

Загалом за два концерти-ярмарки організаторам вдалося зібрати 266 282 гривні. Частину з цих коштів спрямували на придбання дрону «Mavic». Решту – на «Кажан».

– Скажу найголовніше – зупинятися не маємо права. Адже кожен із нас є надійним тилом для наших Збройних сил України на своєму місці. Маємо щось робити, не зупиняючись і на хвильку, аж до нашої перемоги. Буде Перемога – займемося відбудовою нашої країни. Тільки так і тільки вперед! – підсумувала захід постійна співорганізаторка благодійних ярмарків, депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК.

Андрій СМУСЬ

читайте також: