fbpx

У бібліотеці Рівного діти та батьки малювали для захисників України

У МП НОТА на базі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбувся майстерклас «Малюнок для захисника» у партнерстві з «Активною громадою Рівного».

До нас завітали молоді батьки з дітьми, у тому числа вимушених переселенців. Також на наш майстерклас завітала начальниця Управління культури та туризму Рівненської ОДА – Любов Романюк, разом із донькою.

Для роботи учасникам знадобилися папір, акварелі, гуаш, пензлі, вода, олівці, ручки. Кожен міг обрати бажаний сюжет малюнку, проте усіх об’єднувала українська тематика. Діти малювали Україну обвиту калиною, наших Захисників, які горою стоять за спокій найменших українців, національну символіку. При цьому використовували яскраві барви та творчу уяву. У процесі творіння усім учасникам допомагали наші фахівці.

Під час заходу усі бажаючі підписали різноманітними побажаннями український прапор для наших бійців. Це були побажання перемоги та повернення наших воїнів живими до своїх домівок. Насамкінець усі отримали приємні подарунки та солодкі гостинці.

Дякуємо нашим партнерам у проведенні заходу – «Активній громаді Рівного» та всім учасникам за неймовірні малюнки, творчу атмосферу, приємне спілкування!