fbpx

Театр на вокзалі: у Києві презентували «Залізну евакуацію»

Діліться корисною інформацією з друзями:

Театр на вокзалі Києва влаштували актори під час презентації книги “Залізна евакуація”.

Автор книги рівняни Андрій Пермяков влаштував театр на вокзалі столиці та презентував свою книгу “Залізна евакуація”. Книга про евакуацію понад 4 мільйонів громадян України на початку повномасштабного наступу росії на Україну. Відома журналістка з Рівного упродовж року видала другу книгу

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 

Сценою стала зала очікування, у якій тепер мало пасажирів. Але глядачів не бракувало. Народні артистки  Римма Зюбіна, Наталія Сумська читали історії про героїчних залізничників, які у перші дні великої війни рятували людей й допомагали їм виїхати. Історії реальні, які записав і видав поет Andriy Permyakov. Він також їх читав.

Своїми враженнями поділились колега автора Maryna Petrova, яка була на виставі.

Луна величезної зали очікування, розносила їхні пристрасні голоси, здавалось, на увесь світ. Аж не вірилось, що війна ще триває. Бо мистецтво прийшло у місце, де майже рік тому багато хто з нас пережив сильні тваринні страхи, що ти раптом не потрапиш в потяг, не встигнеш виїхати чи вивезти рідних і вони загинуть… Як би там не було далі, театр на вокзалі добрий знак – того, що не треба чекати закінчення війни і творити в умовах, що є – нові книги, жанри, як от наш автор «Залізної евакуації». 

Серед глядачів були присутні герої книги – залізничники. Одна з героїнь провідниця Ірина, мама вже легендарного Ореста.

На сторінці автора повідомлено, що такі вистави на вокзалі відбудуться і в інших містах України.

Читайте також: Улас Самчук: від суворої заборони до цинічного ігнорування