Посилки без адреси відправляє рівнянка в Херсон

Посилки без адреси відправляє рівнянка Людмила Мошняга в Херсон.

“Це посилки без адреси. Їх відвозять у гуманітарний хаб Нової пошти і звідти віддають людям. Хочете- пишете на посилці Херсон, хочете – Лиман чи Чорнобаївка. Адресної доставки в Херсон поки що нема”, – пояснила пані рівнянка Людмила у коментарі в себе на сторінці. “Нова пошта” відкрила перше відділення у Польщі

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Вона розповіла про ініціативу Нової пошти, яка безкоштовно приймає посилки на Херсонщину. Кожен бажаючий може відправити таку допомогу з речами першої потреби.  Людмила Мошняга не просто розповіла а власним прикладом показала, як це працює.

“Ми з чоловіком щойно відправили посилку до ХЕРСОНА, і з нас не взяли гроші. Прошу всіх своїх друзів по фейсбуку підтримати ХЕРСОН. У нас, дякувати Богу і ЗСУ, є світло, вода, газ, тепло. А в них нема нічого з цих благ. Ми послали їм свічки і сірники (замість електрики), вологі серветки, що замінять воду, продукти, які не потрібно варити, ліки з набору “швидкої допомоги”. Сподіваємось, це пригодиться херсонцям, когось виручить, підніме комусь дух і поліпшить настрій. Із визволенням вас, херсонці! Все буде Україна!”

%d блогерам подобається це: