“Плекайте українське”: випускник Рівненського ліцею записав звернення з передової до учнів своєї школи (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Боєць ЗСУ Валентин Колонтай, який у 2008 році випустився з Рівненського обласного ліцею (того року був визнаний кращим ліцеїстом) записав відео на Слобожанщині, на передній лінії фронту і звернувся до учнів свого ліцею та усіх своїх друзів. Під звуки вибухів воїн закликав ліцеїстів вчити українську мову, літературу та історію. 

– Це не лише про кріпаків, “непозбувну бентегу” і “на панщині пшеницю жала”. Це естетика, смак та мудрість – ось що є українська література. Вивчайте історію – бо вона допоможе нам дізнатися хто ми і звідки, куди ми йдемо, хто наш ворог. Ця війна – лише ланка в довжелезному ланцюгу довжиною в 500 років нашої боротьби з кацапами. Починаючи з Великого князівства Литовства, через Гетьманщину та Річ Посполиту… Але ніколи ми не мали таких ресурсів, міцної позиції і такої підтримки світу, як ми маємо зараз. Ніколи ми ще їм так щедро не насипали, як ми робимо це зараз…Дуже хотілося б аби на цій війні все закінчилося. Дуже хотілося б щоб ми зруйнували Мордор і помстилися за все. Але все може бути й не так…Тому плекайте українське, займайтеся фізичним вдосконаленням, а ще краще – стрільбою.”
Валентин Колонтай закликав ліцеїстів та своїх друзів відмовитися від будь-якого російського контенту. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За кілька годин після оприлюденення відео має десятки поширень. Тим часом очільниця Рівненського обласного ліцею Наталія Сосюк так зреагувала на допис свого колишнього учня:

“За високу Честь мати таких випускників, таких золотих Воїнів, таких Синів рідної України! Дякую, Валентине, що разом із побратимами тримаєш українське Небо і наше життя! Тому ми будемо ще міцніше тримати духовний Щит, аби Ви були бережені і збережені Богом, переможно знищували кляту русню, випалювали сих орків до сьомого коліна!
Обіймаємо Тебе рідно- рідно і дякуємо! Вам,Герої наші, СЛАВА!”