Новорічні іграшки у Рівному створюють діти

Діліться корисною інформацією з друзями:
Новорічні іграшки, попри війну, створювали діти у Рівному .

Про цю подію написала Марина Павлюченко. Адже улюблена пора дітей – різдвяні свята та новорічні іграшки. Новорічна ялинка — це втілення свята, яскравих емоцій та щастя. І чи не найперше місце у формуванні чарівної атмосфери займають ялинкові прикраси. А що може бути краще за новорічну іграшку, створену руками дитини?
Сьогодні, 4 грудня, у дружній та чарівній атмосфері провели благодійний майстер клас “Різдвяні прикраси” для діток 8-12 років з різних міст України, на якому вони власноруч виготовили ялинкові прикраси.
Після майстер-класу разом завітали в гості до центру підтримки “Я Маріуполь! Рівне”, подарували частину власноруч виготовлених іграшок, дружно прикрасили ялинку та заспівали пісні)
Усі учасники заходу отримали незабутні враження, чудовий настрій та подарунок у вигляді власноруч зробленої ялинкової іграшки. Кожна дитина сказала, що попросить у Миколая Перемогу. А мрії, особливо дитячі, мають здійснюватися!
Організатори поділились враженнями батьків ісля заходу.
“Приємно, коли мами пишуть: “А будуть ще такі заходи? Дитині дуже сподобалося! Хоче прийти ще!” А ще: “Дякуємо за цю іграшку, хоч чимось прикрасимо кімнату, бо всі наші іграшки залишилися дома”. У такі моменти розумієш, що для людей дуже потрібні та цінні такі заходи.”
Також щиро дякують Рівненській команді СпівДія заради Дітей на чолі з Ольга Ігнатьєва за величезну допомогу у проведені заходу,  INFOHUB за гостинність та наданий простір!Підтримці UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО Крим_ SOS #КРИМSOS змогли подарувати діткам святковий настрій.