fbpx

На Рівненщині влада інспектує сховища в навчальних закладах

Діліться корисною інформацією з друзями:

Обласна влада Рівненщини перевіряє стан укриттів у навчальних закладах області. Адже мова йде про безпеку дітей, а це першочергове питання, – прокоментував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.


Сьогодні, 16 серпня, разом із представниками місцевої влади він моніторив укриття у навчальних закладах Острозької громади.
Сергій Подолін відвідав Острозький ліцей №1. Він розрахований на 1000 дітей. У новому навчальному році планують отримати освіту 765 ліцеїстів. Буде 31 клас змішаного навчання. При цьому площа укриття закладу становить 369,1 кв. Тут зробили ремонт.
Також перший заступник голови ОДА оглянув укриття у ДНЗ N2 «Веселка». На сьогодні функціонує 8 груп, які відвідують 70 вихованців. Площа сховища становить 299 кв. Він розрахований на 300 осіб і забезпечений питною водою, медикаментами, продуктами харчування, ліжками, вогнегасниками.

«Ми маємо подбати про безпечні умови навчання дітей. Сьогодні це один із пріоритетів, – прокоментував Сергій Подолін. – Під час перевірок ми звертаємо увагу на стан укриття, наявність речей першої необхідності, маркування шляхів евакуації. А також системи повітряної оповіщення. До речі, коли ми були в ліцеї, нас застав повітряна тривога, тож після конструктивного діалогу з директором закладу ми перечекали загрозу в укритті».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Перший заступник голови ОДА також перевірив стан укриттів Національного університету «Острозька академія». І в старих, і в нових корпусах вони обладнані всім необхідним. Тут, зокрема, є генератори, обігрівачі, а також питна вода та продукти харчування.