fbpx

Майже двісті тисяч на ЗСУ зібрали на ярмарку у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Майже двісті тисяч вдалося зібрати волонтерам на благодійному ярмарку, що відбувся у Рівному.В неділю, 19 лютого, у Рівному відбувся черговий велелюдний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Організаторами цієї акції стали волонтери з Костополя, а саме представники центру волонтерів «Воля» та благодійної організації «Комітет координації сприяння правоохоронним органам та військовим формуванням України».Організатори кажуть, що прибули зі своєю волонтерською ініціативою до Рівного, аби налагодити співпрацю з місцевими волонтерами та відповідно примножити й посилити зусилля щодо допомоги українським бійцям на лінії фронту. Їм вдалося зібрати майже двісті тисяч гривень.Рівняни долучилися до благодійного ярмарку в Барселоні

«Наша організація займається волонтерством з 2014-го року. І я особисто щиро вдячний кожному члену нашої команди за відданість та активну роботу. За зібрані на ярмарках кошти ми купуємо нашим хлопцям на фронт автомобілі, зарядні пристрої, засоби нічного бачення, генератори. Самостійно їх доставляємо «на нуль», адже зараз там воює чимало наших побратимів і потреба у вище перерахованому є досить гострою», – розповів керівник Центру волонтерів «Воля» Володимир Овдійчук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Приєднатись до ярмарку вирішили рівненські та костопільські підприємці. Окрім смачної випічки та молочних виробів, усі охочі мали змогу скуштувати, власне, волонтерські страви. Неабияк рівнянам припав до смаку «бойовий шашлик» та «бойовий глінтвейн» від студентів НУВГП. Окрім того, містяни не могли пройти повз, не скуштувавши смачний плов і шаурму від Мансура з Чугуєва. І це далеко не повний перелік оригінальних волонтерських страв, якими вони частували рівнян.

«Ви бачите на ярмарку велику кількість бойових прапорів. Це подарунки від наших хлопців з передової. Коли ми доставляємо їм усе необхідне, у якості подяки, отримуємо ось такі розписані подарунки. Бахмут, Авдіївка, Добропілля, Курахове, Харківський напрям – це лише частина наших волонтерських маршрутів за останні місяці. Нещодавно на ярмарку у Костополі зібрали чималу суму та придбали хлопцям необхідне обладнання. Розраховуємо, що за виручені кошти у Рівному зможемо докупити необхідне і знову вирушити в дорогу», – поділилась волонтерка Яна Власова.

Ще однією цікавою родзинкою від костопільських волонтерів є постійні аукціони, на яких у якості лотів – бойові трофеї, привезені з фронту: тубуси від «Джавелінів», каски та плитоноски затрофеєні у росіян і не лише. Саме ця частина ярмарку – аукціону неабияк сподобалась рівнянам та допомогла зібрати чималу суму.
Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян, який очолює подібну волонтерську ініціативу у Рівному каже, кожен такий проєкт вимагає неабияких організаційних зусиль, тож рівненські волонтери й він особисто завжди готові підтримувати ініціативи спрямовані на підтримку ЗСУ.

«До мене звернулись волонтери з Костополя з проханням посприяти в організації ярмарку та підібрати зручне місце для його проведення, допомогти з оформленням необхідних паперів, і ми, звісно, відразу погодились, адже робимо спільну справу – допомагаємо нашим воїнам здобути таку бажану і очікувану всіма нами перемогу над загарбниками. Приємно, що Рівне стає своєрідним волонтерським центром. Тут, як бачите, спільно працюють волонтери не лише з Рівного, але й з сусідніх. І я дуже дякую всім, хто долучається і допомагає в проведенні таких акцій. Волонтерська робота досить кропітка, важка, але дуже необхідна. Тож, ще раз сердечно дякую всім організаторам, всім, хто допомагав в проведенні акції і всім рівнянам, які прийшли і підтримали ЗСУ, – наголосив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Загалом, за неповних вісім годин волонтерам вдалося зібрати 185 тисяч гривень.

Читайте також: Суд ухвалив вирок водію, який на Рівненщині збив людину і втік з місця ДТП