Марченко: “…знищення Кримського мосту – необхідний захід для звільнення Криму”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Україна звільнятиме Крим військовим шляхом і знищення Кримського мосту – необхідний для цього захід. Про це заявив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко в інтерв’ю РБК-Україна.

«…Ми й звільнятимемо його військовим шляхом. Ніхто від нього не відмовлявся. Крим – це Україна, це наша земля, там наші люди, котрі досі змушені сидіти в окупації. Ніхто не давав Росії права прийти, забрати шмат землі і сказати, що “це моє”».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Він уточнив, що для визволення Криму потрібно знищити Кримський міст: «Так, це необхідний захід для того, щоб позбавити їх можливості надавати резерви та посилювати свої війська з території Росії».

Генерал-майор ЗСУ наголосив, що Україна відвойовуватиме Крим, так само як і Херсон, Луганськ та Донецьк.

Наприкінці липня стало відомо, що генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який до квітня керував обороною Миколаєва, повернувся до Миколаївської області для виконання низки завдань. 

9 серпня на військовому аеродромі в Новофедорівці в Криму пролунали вибухи. Мешканці Криму публікували у соцмережах відео, на яких було видно як мінімум два епіцентри вогню, та розповідали, що чули від 7 до 12 вибухів.

Міноборони рф заявило, що пожежа на авіабазі «Саки» виникла внаслідок детонації кількох авіаційних снарядів. Пізніше джерело військового відомства рф заявило тасс про порушення вимог пожежної безпеки на аеродромі поблизу Новофедорівки.

Міноборони України повідомило, що не може встановити причину займання в Новофедорівці.

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Київ не причетний до вибухів на аеродромі в Новофедорівці в окупованому Росією Криму.

The New York Times із посиланням на “високопоставленого українського військового” написало, що за вибухами на аеродромі в окупованому Криму нібито стоять українські сили.