Рівне має скоротити на 10% обсяг використання газу для опалення (відео)

Діліться корисною інформацією з друзями:

У опалювальному сезоні 2022-2023 рр для забезпечення опалення житлового фонду Рівне отримає менше газу, ніж торік. Місто фактично має зменшити на 10% обсяги використання газу для опалення, – про це йшлося на нараді в для забезпечення опалення житлового фондуіністерстві з розвитку громад і територій України за участю міських голів.

Про це розповів міський голова Рівного Олександр Третяк. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За його словами, міністр Олексій Чернишов запевнив, що українські міста будуть з газом. До першого листопада планують вийти на ті показники газу, що потрібні для нормального опалювального сезону.  

“У мешканців громади відповідальне завдання – підготуватися до цього опалювального сезону, який буде непростим, – наголосив міський голова. – Доручили головам ОСББ та управлінських компаній до 1 вересня здати акти готовності будинків до опалювального сезону.

Якщо в минулому сезоні з міського бюджету компенсували різницю в тарифах на опалення, щоб рівняни не відчули подорожчання газу. А це 213 млн грн. за сезон. Цього року ціна на газ для населення теж не зміниться. Ми не будемо піднімати тариф (на опалення, – прим.ред.). Сподіваємося, що цього року різницю в тарифах компенсує держава. Прошу всіх мешканців громади відповідально поставитися до споживання газу і електроенергії. Щоб ці кошти не були змарновані. Потрібно вжити всіх заходів з економії. Європа вже заявила про скорочення на 15% споживання газу. Сподіваюся і ми це зможемо”.